Dekupe Ürün Çekimi | Fermuar Elcikleri

Dekupe ürün çekimi prodüksiyonlarımızda, renk yönetimleri gerçekleştirerek, doğru aydınlatmayla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Dekupe ürün çekimlerinde, doğru ışık kullanımıyla detaylarını fotoğrafa yansıtmak, renkleri birebir görsellere aktarmak önemlidir.

Dekupe Ürün Çekimi ve Doğru Renk Yönetimi

% 100 renk kontrolünü sağlayan X-Rite ColorChecker Passport ve X-Rite ColorChecker Classic kullanıyoruz. Sadece beyaz ayarı yapmıyoruz. Tüm renklerin doğru kontrollerini sağlıyoruz ve referans renk profili oluşturuyoruz.

Fotoğraf çekimlerimizde, ön izlemelerimizi Eizo ColorEdge CX241 24″ (61cm) Hardware Calibration LCD Monitor‘de gerçekleştirerek yapıyor ve böylece yansıma, detay ve ışık şekillendirme gibi tüm detayları net görüyoruz.

Renk yönetimi uygulayarak çektiğimiz, (ISO 3664: 2009 normlarına uygunluk belgesine sahip, d50 5000 kelvin değerinde, yapılan ölçüm sonuçlarına göre fiziki olarak yerleştirilmiş Just daylight floresan ışık tüpleriyle aydınlatmasını sağladığımız ortamda) Eizo ColorEdge CG318-4K 31.1″ (79cm) Hardware Calibration LCD Monitorde işlediğimiz yüksek çözünürlük ve boyutlardakifotoğraflarımızı, dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz.

Çekimlerimizde 51.4 milyon piksel çözünürlüğe, 43.8×32.9mm boyutlarında sensöre ve 8256×6192 boyutlarına sahip medium format Fujifilm GFX 50S orta format kamera kullanıyoruz.

Stüdyomuz  500 ve 1000 wattlık Profoto paraflaşlar ve profesyonel ışık sistemleri aksesuarlarıyla donatılmıştır.

Dekupe ürün çekimi görsellerimize WEB için sRGB, baskı için CMYK yönetimi uyguluyoruz.

dekupe urun cekimi

Dekupe Ürün Çekimi

Her ürünün aslını yansıtan, kalite ve işçilik konusunda anlatılacak bir hikayesi vardır.

Günümüzde en başarılı online satış kanalları, eşsiz, yüksek kaliteli dekupe ürün çekimi ile başarıya ulaşırlar.
Dünyada yapılan araştırmalara göre, online satış sitelerinde, tüketicilerin %67’sinin profesyonel dekupe ürün çekimi yapılarak elde edilen kaliteli fotoğraflara büyük önem verdikleri belirlenmiştir.

dekupe urun cekimi

Ürün Çekimi ve Styling

Sadece beyaz arka plan üzerinde ve ya dekupe ürün çekimi görselleriyle değil, farklı zeminler üzerinde ve dekupe ürün çekimi kalitesini ön plana çıkaran düzenlemelerle yapılan imaj çekimleriyle de ürünün hikayesi gözler önüne serilir. Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz. Yüksek çözünürlüklü, farklı baskı boyutlarında kullanabileceğiniz, renk yönetimi yapılmış, detayları gözler önüne seren dekupe ürün çekimi fotoğraflarını müşterilerimize sunuyoruz.

dekupe urun cekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi 

Profesyonel fotoğraf çekimi bilgi, tecrübe ve ekipman gerektirir. Bilgi, tecrübe ve ekipman bir araya geldiği zaman, doğru fotoğraf çekimi yapılabilir. Geniş ekipman yelpazesine sahip olan Profi Stüdyo olarak, profesyonel fotoğraf çekimi konusunda profesyonel çözümlerle müşterilerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

dekupe urun cekimi

Yüksek Çözünürlüklü Dekupe Ürün Çekimi Görselleri

Yüksek çözünürlüğe sahip ve 7360X4912 px boyutlarındaki  dekupe ürün çekimi görsellerimizi dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz.

dekupe urun cekimi

Dekupe Ürün Çekimi ve Renk Yönetimi

Profesyonel fotoğraf çekiminde en önemli unsurlardan bir tanesi doğru renktir.
Doğru ayarlarlarla çekimler gerçekleştirilmez ve renk kalibrasyonu yapılmamış bir monitörde dijital düzenlemeler yapılırsa, renkler yanlış olur. Fotoğrafa baktığınız monitörü ne kadar kalibre ederseniz edin, monitörün kabiliyeti oranında renkleri görebilirsiniz. Bu detayda önemli olan teknik faktörler vardır. Bundan dolayı profesyonel fotoğrafçı, profesyonel bir monitör kullanmalıdır.

dekupe urun cekimi

E-Ticaret ve Dekupe Ürün Çekimi

Tüketici, e-ticaret üzerinden veya basılı katalogdan ürün seçiyorsa, satışı yapılan ürünü dokunarak inceleme imkanına sahip olamayacağı için, dekupe ayakkabı çekimi görselinin kalitesi ciddi anlamda önem taşır. Ayakkabının renginden dokusuna kadar tüm detaylarını karşı tarafa hissettirmek gerekir.

dekupe urun cekimi dekupe urun cekimi dekupe urun cekimi dekupe urun cekimi dekupe urun cekimi dekupe urun cekimi dekupe urun cekimi dekupe urun cekimi

İlgili Mesajlar

Yorumlara kapalı.