E-Ticaret Ürün Katalog Fotoğraf Çekimi

İnternet ortamında satılan tüm ürünlerin fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. E-Ticaret ürün çekimi prodüksiyonlarımızda, porofesyonel destek almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli görsellerle müşterilerinize ulaşmak için, profesyonel stüdyo ekipmanlarıyla donatılmış olan stüdyomuzda, profesyonel çözümler üretiyoruz. A’dan z’ye, E-Ticaret ortamında satışa sunacağınız ürünlerin fotoğraf çekimlerinde renk, ton, detay, netlik, yüksek çözünürlük adına, olması gereken tüm teknik detayları gözler önüne seriyoruz.

 


PROFESYONEL ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Ürün çekimi, bilgi, tecrübe ve ekipman gerektirir. Bilgi, tecrübe ve ekipman bir araya geldiği zaman, doğru ürün fotoğrafı çekimi yapılabilir. Geniş ekipman yelpazesine sahip olan Profi Stüdyo olarak, ürün çekimi konusunda profesyonel çözümlerle müşterilerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Endüstriyel Ürün Çekimi | Dekupe Ürün Çekimi | Profi Stüdyo

endustriyel-urun-fotograf-cekimi-bannerurun-fotograf-cekimi-bannerHer ürünün aslını yansıtan, kalite ve işçilik konusunda anlatılacak bir hikayesi vardır. Kaliteli ürün fotoğrafı, özellikle e-ticaret sitelerinde satışları arttırmak için en etkili ve en doğru yollardan birisidir. Bu etkili yol bir çok teknik detayın bir araya getirilmesi ile başarılan kaliteli ürün çekimi fotoğraflardan geçer. Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz.

Günümüzde en başarılı online satış kanalları, eşsiz, yüksek kaliteli ürün çekimi fotoğrafları ile başarıya ulaşırlar. Dünyada yapılan araştırmalara göre, online satış sitelerinde, tüketicilerin %67’sinin ürün çekimi kalitesine büyük önem verdikleri belirlenmiştir.

Eğer hedef kitleniz bu %67’yi kapsıyorsa, kaliteli fotoğraflarla tüketiciye ulaşmanız gerekir. Bunun yolu, doğru ürün çekimi fotoğrafıdır. Doğru fotoğrafta ise renk kalibrasyonu, yüksek çözünürlük, detay, doğru tonlar, doğru ışık kullanımı gibi birbirinden önemli teknik detaylar gizlidir.

Mobilya Çekimi | Ürün Çekimi | Still Life Fotoğraf Çekimi | Profi Stüdyo

ÜRÜN ÇEKİMİ

Tüketici, e-ticaret üzerinden veya basılı katalogdan ürün seçiyorsa, satışı yapılan ürünü dokunarak inceleme imkanına sahip olamayacağı için, ürün çekimi kalitesi ciddi anlamda önem taşır. Ürünün renginden dokusuna kadar tüm detaylarını karşı tarafa hissettirmek gerekir.

Still Life Ürün Çekimi | Katalog Çekimi | Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğrafçılığında en önemli faktörlerden biri aydınlatmadır. Işık kullanımı, ürün çekimi sonucunu birebir olumlu ya da olumsuz etkiler. Doğru aydınlatma, ürünün gerçek görüntüsündeki ayrıntıları doğru yakalamayı sağlar. Aydınlatmanın yanı sıra renk yönetimi ve diğer teknik detayların ön planda tutulması gerekir. Yüksek çözünürlük, doğru tonlar, detaylar gibi teknik özellikler ürün fotoğrafı çekiminde bir araya geldiği zaman, kaliteli görseller elde edilir.

Doğru ürün çekimi için en önemli belirleyici özellik profesyonel fotoğraf çekimi yapılarak ürünü görsele doğru yansıtmaktan geçer.

DEKUPE  ÜRÜN ÇEKİMİ | ÖNCESİ VE SONRASI | BEFORE & AFTER
Dekupeli ürün çekimi fotoğraflarımızın öncesi ve sonrasını
https://www.profistudyo.com/before-after/endustriyel-urunler
bu linkten inceleyebilirsiniz.

ÜRÜN ÇEKİMİ İMAJ GÖRSELLER

Still Life Ürün Çekimi | Katalog Çekimi | Ürün Fotoğraf Çekimi

Doğru hedef kitleyi yakalamak adına, sadece beyaz arka plan üzerinde ve ya dekupeli ürün çekimi görsellerle değil, farklı zeminler üzerinde ve kalitesini ön plana çıkaran düzenlemelerle yapılan imaj çekimleriyle de ürünün hikayesi gözler önüne serilir.

Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

Çekimlerimizde 51.4 milyon piksel çözünürlüğe, 43.8×32.9mm boyutlarında sensöre ve 8256×6192 boyutlarına sahip medium format Fujifilm GFX 50S orta format kamera kullanıyoruz.

Stüdyomuz  500 ve 1000 wattlık Profoto paraflaşlar ve profesyonel ışık sistemleri aksesuarlarıyla donatılmıştır.

Fotoğraflarımızı dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz.

DOĞRU IŞIK KULLANIMI

Doğru aydınlatma, doğru ışık kullanımı ile sağlanır. Ürün çekimi prodüksiyonlarımızda doğru ışık kullanımı için, stüdyomuzda 500 ve 1000 wattlık Profoto ışık sistemleri mevcuttur.

Tüm ekipmanlarımızı
https://www.profistudyo.com/ekipman
bu linkten inceleyebilirsiniz.

Birlikte çalışmamız ve isteklerinizi gerçekleştirmemiz için tanışıp arzunuzu dinlememiz yeterli.

ÜRÜN ÇEKİMİ VE DİĞER KATEGORİDEKİ ÇEKİM ÖRNEKLERİMİZ

* Katalog, Ürün Çekimi ve Still Life Çekimler
https://www.profistudyo.com/urun-cekimi

* Mobilya ve Aksesuar Ürün Çekimi
https://www.profistudyo.com/mobilya

* Mücevher, Takı ve Aksesuar Ürün Çekimi
https://www.profistudyo.com/taki-mucevher-aksesuar

* Ayakkabı, Çanta Fotoğraf Çekimi
https://www.profistudyo.com/ayakkabi-ve-canta

* Endüstriyel Ürün Çekimi
https://www.profistudyo.com/endustriyel-urun-cekimi

* Gıda Yemek Pasta Çekimi
https://www.profistudyo.com/gida-yemek

 

Profesyonel fotoğraf çekimi | Profesyonel fotoğraf stüdyosu | Ürün fotoğraf çekimi

Profesyonel fotoğraf çekimi | Profesyonel fotoğraf stüdyosu | Ürün fotoğraf çekimi

İlgili Mesajlar

Yorumlara kapalı.