favicon1 HAKKIMIZDA | ABOUT US


Portre, cast, headshot, still life, katalog, ürün, tasarım, moda, yemek, reklam, mücevher, takı, mobilya, aksesuar, mimari ve iç-dış mekan fotoğrafçılığında profesyonel çözümler sunuyoruz.

Çekimlerimizde Nikon kameralarla Nikon objektifler kullanıyoruz.

Stüdyomuz  500 ve 1000 wattlık Profoto paraflaşlar ve profesyonel ışık sistemleri aksesuarlarıyla donatılmıştır.

Çekimlerimizde ön izlemelerimizi Eizo ColorEdge CX241 24″ (61cm) Hardware Calibration LCD Monitorde gerçekleştirerek yapıyor ve böylece yansıma, parlama ve ışık şekillendirme gibi tüm detayları doğru yönetiyoruz.

Renk yönetimi uygulayarak çektiğimiz, (ISO 3664: 2009 normlarına uygunluk belgesine sahip, d50 5000 kelvin değerinde, yapılan ölçüm sonuçlarına göre fiziki olarak yerleştirilmiş Just daylight floresan ışık tüpleriyle aydınlatmasını sağladığımız ortamda) Eizo ColorEdge CG318-4K 31.1″ (79cm) Hardware Calibration LCD Monitor‘de işlediğimiz yüksek çözünürlük ve boyutlardaki fotoğraflarımızı, dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz.

Kişisel Fotoğraf Çekimi
Cast Fotoğraf Çekimi & Headshot Fotoğrafı
Katalog Still Life Ürün Fotoğraf Çekimi
Endüstriyel Ürün Çekimi
Mobilya Çekimi
Mimari ve İç-Dış Mekan
Reklam & Tanıtım Fotoğraf Çekimi
Tekstil & Kumaş Çekimi
Mücevher, Takı & Aksesuar Çekimi
Ayakkabı & Çanta Çekimi


Profi-Stüdyo-_-Erdem-Erol-_-Beliz-Gülsan


Erdem EROL

1967
yılında Samsun’da doğan ve lise öğrenimi esnasında ‘Medeniyet’ gazetesinde, okullar arası spor müsabakalarının haberlerini yazıp, fotoğraf çekerek gazetecilik mesleğiyle tanışan Erdem Erol, Tercüman Gazetesi’nde başlayan profesyonel meslek hayatını uzun yıllar ulusal basın yayın kuruluşlarında sürdürmüştür.

1986 senesinde Anadolu Ajansı’nda Savaş-Tatbikat muhabiri olarak görev aldı. Doğu Anadolu Bölgesi’nde 3 yıl süreyle, sınır ötesi harekatlarda ve özel operasyonlarda görev yaptı. Anadolu Ajansı’ndan sonra 4 Eylül 1989 tarihinde yayın hayatına başlayan efsane Fotospor gazetesinin Ankara kadrosunda yeralmış ve sonrasında Güneş gazetesinde çalışmıştır.

erdem erol

Erdem Erol – 1988 – Sınır Ötesi

1995 yılından itibaren İstanbul’da farklı yayın kuruluşlarında çalışmaya başlayan Erdem Erol, ilk olarak Ilıcak Holding bünyesinde PM Dergisi’nin Yazı İşleri Müdürlüğü görevini sürdürdü. Aynı dönemde sırasıyla Radyo Klas, Genç Radyo ve Radyo Tatlıses’te programlar hazırlayıp sundu.

1999 yılından 2007’ye kadar tv8’de spor spikerliği ve program sunuculuğu görevleriyle beraber spor servisi koordinatörlüğünü yürüttü. Ardından 3 yıl Digitürk Ligtv.com.tr Haber Müdürlüğü ve 1.5 yıl da Haberturk.com Spor Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Medya kuruluşlarındaki görevlerinin yanı sıra, 1995 yılından sonra İstanbul’da, ticari fotoğrafçılık adına, bugün ismini yaşattığı, fotoğraf sanatçısı Süha Gülsan ve grafik sanatçısı Ferhan Gülsan’ın stüdyosu Profi‘de özel prodüksiyonlarda görev aldı.

2011 yılında kendi stüdyosunu kurdu. Toplam 135 metrekare üzerine kurulu stüdyosunda, portre, cast&headshot, moda, still life&ürün, ürün, yemek, mücevher&takı, mobilya, mekan ve mimari fotoğrafçılığında çalışmalarına devam ediyor.

Süha Gülsan

Süha Gülsan

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Dünya Spor Yazarları Birliği üyesi ve Sarı Basın Kartı sahibidir.

İstanbul Profesyonel Fotoğraf Sanatkarları Odası ile Esnaf ve Sanakarlar Odası’na kayıtlıdır.

Coşkun Aral Erdem Erol

Coşkun Aral | Erdem Erol | 1987 | Doğu Anadolu Bölgesi

Erdem Erol - tv8

Erdem Erol – tv8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Beliz GÜLSAN

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nde endüstri ürünleri tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra, tasarıma olan ilgisini mücevher tutkusuyla birleştirerek Kapalıçarşı’da bir mücevher atölyesinde çizim, üretim ve mum teknikleri üzerine eğitim aldı. Böylece Beliz Jewelry Design markası doğdu.

Roma’da Istituto del Europeo di Design (IED)’da mücevher ve saat üzerine master yapan Beliz Gülsan, fotoğraf sanatında da özel prodüksiyonlar gerçekleştiriyor.

Fotoğraf sanatçısı Süha Gülsan’ın kızı olan Beliz Gülsan, tasarımlarını yaptığı mücevherlerin fotoğraf çekimlerini de kendisi gerçekleştiriyor.

 

 


profi-stüdyo-profi-photography-profesyonel-fotoğrafçı-erdem-erol-profesyonel-fotoğraf-stüdyosu1

Profi Stüdyo by Profi Photography


Ürün Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi