Profesyonel Çözümler Üretiyoruz

Yüksek çözünürlük, renk yönetimi yapılarak gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, kalibrasyonlu monitörlerde işlenmiş fotoğraflar, web ve baskı için ayrı ayrı renk yönetimleri ve estetik.

Ürün Çekimi

Ürün fotoğrafçılığı özel bir alandır ve en deneyimli fotoğrafçılar için bile zor olabilir. Çekimi yapılan ürünün fiziksel özelliklerine göre farklı ışık kullanımları ve farklı teknikler gerekir. Özellikle e ticaret üzerinden satış söz konusu olduğu zaman, ürünlerin algılanması ve yaptığınız işin güvenirliliği açısından, fotoğrafın kalitesinden web tasarımına kadar tüm bileşenler önem kazanır.

Bu bileşenlerin fotoğraf tarafında profesyonel çözümler üretiyoruz. Profesyonel ışık sistemlerimiz, tam donanımlı stüdyomuz ve tecrübemizle, ürün çekimi prodüksiyonlarımızda müşteri beğenisini ön planda tutarak prodüksiyonlar hazırlıyoruz.

Çekimlerimizde 51.4 milyon piksel çözünürlüğe, 43.8×32.9mm boyutlarında sensöre ve 8256×6192 boyutlarına sahip medium format Fujifilm GFX 50S orta format kamera kullanıyoruz.

Stüdyomuz  500 ve 1000 wattlık Profoto paraflaşlar ve profesyonel ışık sistemleri aksesuarlarıyla donatılmıştır.

Renk kalibrasyonu gerçekleştirerek yaptığımız çekimlerde ürünlerin renklerini birebir görsellere yansıtıyoruz. Fotoğrafta renk yönetiminin önemini okumak için tıklayın

Detaylı ekipman listesini incelemek için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Mesajlar

Yorumlara kapalı.