REFERANS | REFERENCE

Portre çekimi, cast çekimi, headshot, still life çekim, katalog çekimi, ürün çekimi, moda çekimi, yemek çekimi, mücevher çekimi, takı çekimi, mobilya çekimi, mimari ve iç-dış mekan fotoğraf çekimlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Çekimlerimizde 51.4 milyon piksel çözünürlüğe, 43.8×32.9mm boyutlarında sensöre ve 8256×6192 piksel boyutlarına sahip medium format Fujifilm GFX 50S kamera kullanıyoruz.

Stüdyomuz  500 ve 1000 wattlık Profoto paraflaşlar ve profesyonel ışık sistemleri aksesuarlarıyla donatılmıştır.

Renk yönetimi gerçekleştiriyoruz. % 100 renk kontrolünü sağlayan X-Rite ColorChecker Passport ve X-Rite ColorChecker Classic kullanıyoruz. Sadece beyaz ayarı yapmıyoruz. Tüm renklerin doğru kontrollerini sağlıyoruz ve referans renk profili oluşturuyoruz.

Fotoğraf çekimlerimizde, ön izlemelerimizi Eizo ColorEdge CX241 24″ (61cm) Hardware Calibration LCD Monitor‘de gerçekleştirerek yapıyor ve Eizo ColorEdge CG318-4K 31.1″ (79cm) Hardware Calibration LCD Monitorde işliyoruz.

Yüksek çözünürlük ve boyutlardaki görsellerimizi dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz.

ÜRÜN ÇEKİMİ

Her ürünün aslını yansıtan, kalitesi ve işçiliği konusunda anlatılacak bir hikayesi vardır. Günümüzde en başarılı online satış kanalları, eşsiz, yüksek kaliteli ürün çekimi ile başarıya ulaşırlar. Dünyada yapılan araştırmalara göre, online satış sitelerinde, tüketicilerin %67’sinin profesyonel ürün çekimi yapılarak elde edilen kaliteli fotoğraflara büyük önem verdikleri belirlenmiştir.

Her ürünün aslını yansıtan, kalite ve işçilik konusunda anlatılacak bir hikayesi vardır.

Günümüzde en başarılı online satış kanalları, eşsiz, yüksek kaliteli ürün çekimi ile başarıya ulaşırlar. Dünyada yapılan araştırmalara göre, online satış sitelerinde, tüketicilerin %67’sinin profesyonel ürün çekimi yapılarak elde edilen kaliteli fotoğraflara büyük önem verdikleri belirlenmiştir.

Ürünlerinizin algılanan değeri ve işletmenizin güvenilirliği çoğu zaman web tasarımınızın kalitesiyle değerlendirilir. Profesyonel anlamda kurgulanmış bir web sitesine sahip olmanın önemli bir kısmı aynı zamanda yüksek kaliteli ürün çekimi fotoğraflarına sahip olmaktan geçer. Ancak burada bahsettiğimiz sadece web sitesinin estetiği değildir. Web sitesini yüksek kaliteli ürün çekimi fotoğraflarıyla desteklemek gerekir.

Sadece beyaz arka plan üzerinde ve ya dekupe ürün çekimi görselleriyle değil, farklı zeminler üzerinde ve ürün çekimi kalitesini ön plana çıkaran düzenlemelerle yapılan imaj çekimleriyle de ürünün hikayesi gözler önüne serilir. Yüksek çözünürlüklü, farklı baskı boyutlarında kullanabileceğiniz, renk yönetimi yapılmış, detayları gözler önüne seren ürün çekimi fotoğraflarını müşterilerimize sunuyoruz.

Fotoğrafçılıkta en önemli faktörlerden biri aydınlatmadır. Işık kullanımı, ürün çekimi sonucunu birebir olumlu ya da olumsuz etkiler. Ürün çekimi için en önemli unsur doğru aydınlatmadır ve ayrıntıları doğru yakalamayı sağlar. Ürün çekimi hassasiyet ve sabır ister. Renk yönetimi ve teknik detayların ürün çekimi fotoğrafçılığında ön planda tutulması gerekir. Yüksek çözünürlük, doğru ışık ve doğru renk gibi teknik özellikler ürün çekimi yapılan görselde bir araya geldiği zaman, kaliteli fotoğraflar elde edilir.

Ürün Çekimi prodüksiyonlarında doğru aydınlatma, doğru ışık kullanımı ile sağlanır. Doğru ışık kullanımı için, stüdyomuzda Profoto ışık sistemleri ile profesyonel stüdyo ekipmanı mevcuttur.

Post prodüksiyon fotoğraf kadar önemlidir. Tüm ürün çekimi görsellerinin ayarlarını yapmak, temizlemek ve onlara parlaklık sağlamak için rötuş yapmak gerekir.

Ürün Çekimi için Hedef Tanımlama… Fotoğrafını çektirmek istediğiniz ürün nedir ve ürün çekimi görselinin bitmiş görüntünün nasıl görünmesini istiyorsunuz? Ürün çekimi prodüksiyonlarında bu sorular işin kapsamını ve karmaşıklığını belirler.

Doğru Ürün Çekimi İçin… Deneyimli bir profesyonel, ürün çekimi süreci boyunca size rehberlik etmede ve projeniz için doğru olan kararları vermenize yardımcı olur.

Ürün Çekimi Maliyeti… Ürün çekimi prodüksiyonunun maliyeti, çekimi yapılacak ürünün fiziki özelliklerine göre değişir. Dekupe, still life, model, stilist gibi ürün çekimi prodüksiyonlarında ekstra maliyetler söz konusu olabilir.

Ürün Çekimi ve Ürün Fotoğrafının Önemi…

Fotoğraf işinizde yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan biridir. Ürün çekimi, ürünlerini internet ortamında ve ya basılı görsellerle pazarlamak isteyen tüm işletmeler için büyük önem taşır. Uzmanlar, profesyonel ürün fotoğrafçılığının tıklama oranlarını artırdığını, dönüşüm oranlarını yükselttiğini ve marka imajını geliştirdiğini kabul etmektedir.

Ürün fotoğrafçılığı, ürün tasarımının çekici bir şekilde tasvir edilmesidir. Ürün reklamlarında sıklıkla kullanılır. Ticari fotoğrafçılık olarak da bilinir.

Ürün fotoğrafçılığı stilleri, basit çekimlerden kapsamlı çekimlere kadar uzanır. Ürün çekimi, kontrollü stüdyo olarak adlandırdığımız, teknik donanımı üst düzeyde olan stüdyo ortamında gerçekleştirilirse görsel kaliteler de üst düzeyde olacaktır.

Ürünlerinizin algılanan değeri ve işletmenizin güvenilirliği çoğu zaman web tasarımınızın ve basılı materyallerinizin kalitesiyle değerlendirilir. Profesyonel anlamda kurgulanmış bir web sitesine ve ya katolağa sahip olmanın önemli bir kısmı aynı zamanda yüksek kaliteli ürün çekimi fotoğraflarına sahip olmaktan geçer. Ürünlerinizi yüksek kaliteli fotoğraflarla sergilemek, satış oranlarında farklılık yaratır.

Modelli Ürün Çekimi…

Ürünlerinizin tanıtımı için modelli ürün fotoğrafları algıda farklılık yaratır.

Modelli ürün fotoğraflarında, kıyafetlerin ve aksesuarların insan vücudunda ki duruşuyla beraber, markanın kurumsal kimliği de vurgulanır. Renkler, çizgiler ve detaylar marka yapısıyla bir bütün olarak sergilenir.

Modelli Ürün Çekimi ve Önemi…Modelli ürün çekimi prodüksiyonlarında, kıyafet ve ya farklı ürünlerin insan üzerinde sergilenmesi, görsel anlamda sınırsız yaratıcılık imkanı sunar. Bu yaratıcılıkta en önemli unsur stilisttir. Stilist, bir kıyafetle tüm aksesuarları kombine ederken, modelin saç ve makyajıyla da imaj görsellerinin oluşması adına önem oluşturur.

Modelli ürün çekimleri diğer ürün çekimi tekniklerine göre daha maliyetli olabilirler. Standart dekupe ürün çekimi tekniklerinin yanısıra, model maliyeti, saç ve makyaj maliyeti, ürünü tamamlayan aksesuarların temini, stüdyo ve ya dış mekan çekimi gibi faktörler, prodüksiyonun bütçesini arttırır ancak karşılığında da satış anlamında önemli derecede geri dönüş sağlarlarlar.

Modelli ürün çekimlerinde profesyonel modelleri kullanmak, ürünlerinizi sergilemek için en doğru yoldur. Cansız ve ya hayalet mankenin yanı sıra canlı bir vücut, hedef kitlenizin ürününüzle alakalı olmasına yardımcı olur ve görsel anlamda profesyonellik katar.

Ürün Çekimi ve 50 Milisaniyenin Önemi…

Güçlü bir marka kimliği, işletmenizin temel değerlerini belirlerken, logonuzdan sloganınıza varana kadar önem gösterilerek elde edilebilir. Doğru ve kaliteli ürün çekimi fotoğrafları, marka kimliğini güçlendirir.

Güçlü bir marka kimliği, işletmenizin temel değerlerini belirlerken, logonuzdan sloganınıza varana kadar önem gösterilerek elde edilebilir. Doğru ve kaliteli ürün fotoğrafları, marka kimliğini güçlendirir.

Görsel bir dünyada yaşıyoruz ve insanlarda ilk izlenim sadece 50 milisaniyede oluşuyor. Farkındalık ve algı oluşumu bir fotoğrafta 50 milisaniyede kendisini belli ediyor. Ürün çekimi görselleriyle 50 milisaniyede insanların algılarında farkındalık yaratırsınız.

İster e-ticaret üzerinden satışlarınızı artırmayı, ister katalog ve tanıtım baskılarıyla marka tanılırlılığınızı yükseltmeyi,  isterseniz sosyal medya aracılığıyla katılımı ve dönüşümü artırmayı hedefleyin, ürün çekimi görsellerinin önemini gözardı edemezsiniz. Ürün çekimi, pazarda daha büyük kitleleri hedefleyen markalar ve işletmeler için hayati önem taşımaktadır. Ürün çekimi görsellerinde netlik, yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesi önemlidir.

Bu makalede, ürün fotoğraf çekiminin, sizi rakiplerinizden nasıl ayırabileceği ve size tüm önemli satış potansiyellerini nasıl sağlayacağı ele alınmaktadır.

Ürün fotoğrafçılığı, markalaşma yolunda yaratıcı bir stratejinin önemli bir parçasıdır.

Belirleyeceğiniz stratejide, marka tanılırlılığını arttırmak, markanızı daha görünür kılmak, yeni müşterilere ulaşmak için ürün çekimi görselleri farkındalık ve satış potansiyelini arttırmanın  ilk adımıdır.

Farkındalık adına, tüketiciye sunduğunuz ürün çekimi görsellerinde ilk izlenim çok önemlidir.

Yüksek kaliteli bir ürün fotoğrafı, tüketicilerin dikkatini çeker.

Stratejinizde önemli bir yer tutan ürün çekimi görselleri, işinizi geliştirmek, hedef kitlenizdeki potansiyel tüketicileri harekete geçirmeyi hedefler.

Kaliteli ve yüksek çözünürlüklü bir ürün çekimi fotoğrafı bir hikaye anlatmalı ve marka değerinizi yeni müşteri kitlenizle buluştururken, markalar arasında rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur.

Ürün Çekimi ve Marka Kimliği… Güçlü bir marka kimliği oluşturmak, işletmenizin temel değerlerini belirlerken, logonuzdan sloganınıza varana kadar önem gösterilerek elde edilebilir. Doğru ürün fotoğrafları, marka kimliğinizi güçlendirir.

Markalaşma yolunca belirlenen kriterler, mağaza tasarımından sosyal medya sloganlarına kadar yapılan her şeyle iç içe olmalıdır. Güçlü bir marka, hedef kitlesine yüzde 100 hitap eder ve başarılı markalar, müşterileriyle bir bağ kurmada bunu gözardı etmez. Bir markanın müşterileriyle güçlü bir bağ kurmak için belirli kriterler belirlerler dedik. İşte o kriterlerin en önemlilerinden biri olan ürün çekimi görselleri markanın sesi ve kişiliğinin kilit unsurudur. Böylece markalaşma güvenin ötesine geçer ve alıcılarla duygusal bir bağ kurar. Bu duygusal bağ fanatik hayranları oluşturur.

Apple’ın insanları, felsefesini teşvik ederek yaptığı her cihazın sahibi olan kalıpçı hayranlara nasıl dönüştürdüğünü düşünün.

Ürün Çekimi ve Algıda Seçicilik… Ürün çekimi fotoğraflarınız çevrimiçi ortamda, kataloglarda ve farklı mecralarda kullanımda, içeriği zenginleştirir ve hedef kitlenizle adeta konuşur. Kırmızı bir arka plan üzerinde beyaz bir kutup ayısı görürseniz, hemen Coca-Cola akıllara gelir. Her ne kadar basit görünebilir olsa da, marka bilinirliği bu renklerin ve ana karakterlerin görüntüleri ile her türlü fiziksel ve sanal deneyimde yıllardır böyle olmuştur.

Ürün Çekimi ve Güven Oluşturma… Çevrimiçi ticaret üzerinden alış veriş yapanlar, ürüne dokunamadığından, satışa sunduğunuz ürün hakkında tam bir fikir sahibi olmak için ürün çekimi görselleri üzerinden değerlendirme yaparlar. Bu değerlendirme, ürün fotoğrafının önemini ön plana çıkartır.

Ürün fotoğrafçılığı, markanızın gerçek dünyayla daha fazla temas halinde olmasını sağlar. Üst düzey pazarlama yöneticilerinin % 65’i, ürün çekimi görsellerinin, bir marka hikayesinin çekirdeğini oluşturduğunu kabul eder. Bu da işinizi daha çekici ve güvenilir bir hale getirmenin anahtarıdır.

Profesyonel Ürün Çekimi Dönüşümü Arttırır… Ürün fotoğrafının asıl amacının müşteri dönüşümünü sağlaması ve satışları arttırmanın tek yolu olduğu unutulmamalıdır.

İnternette alışveriş yapmanın zorluklarından biri, tüketicilerin ürün hakkında verilen bilgilerle fotoğrafları kıyaslayarak güven oluşturmayı sağlamasıdır. Dolayısıyla müşterilerin görsellere güvenmeleri gerektiğidir.

Ürün Çekimi Görselleri Mobil Kitlelere Hitap Eder… İnternet ortamına mobil cihazlarda katılımın fazlalığı gözardı edilemez, bu yüzden mobil cihazlarla internete giren potansiyel müşterilere hitap etmek çok önemlidir. Mobil kitleler, hızlı ve kolay anlaşılabilir bilgi ister ve içeriğin büyük bir bölümünü okumak için fazla zamana sahip değildir. Bu nedenle, ürün çekimi görsellerinin bilgi metinlerinden daha fazla anlam ve anlatım ifade etmeleri önemlidir.

İşletmenizin boyutu ve kapsamı ne olursa olsun, internet üzerinden gelir elde etmeyi umanlar için yüksek kaliteli ürün çekimi görselleri esastır. Ürün fotoğrafçılığı, özellikle gerekliliği göz önünde bulundurulduğunda, düşündüğünden çok daha düşük maliyetlidir.

Ürün Çekimi Görselleri Marka Elçisidir… Ürün çekimi görselleri potansiyel müşterilere bir bakışta önemli bilgiler sunarak tüketici deneyimini şekillendiren marka elçileri olarak hizmet eder. Ürün çekimi fotoğrafları, ürün sayfanızın veya pazarlama kanallarınızın diğer öğelerinden, daha fazla dikkat çekerler. Dolayısıyla, bu önemli temas noktalarını kaliteyi ve tutarlılığı iletmede daha etkili hale getirmek için ürün çekimi fotoğraflarına yatırım yapmak hayati önem taşımaktadır.

KATALOG STILL LIFE ÜRÜN ÇEKİMİ

Profesyonel fotoğraf çekimi bilgi, tecrübe ve ekipman gerektirir. Bilgi, tecrübe ve ekipman bir araya geldiği zaman, doğru fotoğraf çekimi yapılabilir. Geniş ekipman yelpazesine sahip olan Profi Stüdyo olarak, still life ürün çekimi prodüksiyonlarımızda profesyonel çözümlerle müşterilerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

ENDÜSTRİYEL ÜRÜN ÇEKİMİ

Nedir endüstriyel ürün çekimi ve endüstriyel fotoğrafçılık? Sanayiden fabrikalara, tekstilden orman ürünlerine varana kadar çok geniş bir yelpazeye dayanan bu sınıflandırma birçok başlık altında toplanabilir. Bu başlıklar altında toplanan ürünlerin fotoğraf çekimlerine ise endüstriyel fotoğrafçılık ya da endüstriyel ürün çekimi diyoruz.

MOBİLYA FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Dekupe ve styling mobilya fotoğraf çekimlerimizde, tecrübemizle profesyonel çözümler sunuyoruz. İster stüdyomuzda isterseniz mağazanızda, mobilya fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Yüksek çözünürlük, doğru aydınlatma ve renk kalibrasyonlu çekimlerimizde detay, ton ve renkleri mobilya ürün çekimi görsellerine birebir aktarıyoruz.

KİŞİSEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Kişisel Fotoğraf Çekimi | Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi | Profi Stüdyo

Sadece size özel fotoğraf çekimi mi istiyorsunuz? Her biri birbirinden farklı anlamlar taşıyan fotoğraflarınız mı olsun istiyorsunuz?  Kişisel fotoğraf çekimi prodüksiyonlarımızı ister stüdyomuzda, isterseniz farklı mekanlarda gerçekleştiriyoruz.

CAST FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Reklam, dizi, film veya tiyatro… Oyunculuğa adım atacağınız ilk günlerde ve sonrasında her zaman, öncelikle en doğal halinizi ifade eden fotoğraflara ihtiyacınız olacaktır.

Hayalini kurduğunuz oyunculuk yolculuğunda ilerlerken ve sonrasında da, cast fotoğraf çekimi ve headshot fotoğrafı olarak adlandırılan fotoğraflar büyük önem taşır. Cast fotoğraf çekimi ve headshot fotoğrafı görselleri, öncelikli olarak en doğal halinizi yansıtırlar. Sizi en doğal halinizle ifade eden fotoğrafların yanı sıra, oyunculukta ki yeteneklerinize göre, farklı karakterde bakışlarınız, mimikleriniz ve duygularınızı gözler önüne seren  fotoğraflara da ihtiyacınız olacaktır.

HEADSHOT FOTOĞRAFI

Her ajansın castında sergileyeceği, belli bir tarz içerisinde sunduğu fotoğraflar vardır.

Ajanslar, beyaz, siyah veya gri bir fonda, sizi ön plana çıkaran stüdyo ortamında yapılacak çekimlerden fotoğraflar kullanırlar. Ajansın, WEB sitesinde yer alan fotoğrafların dışında, farklı kıyafetlerle çekilmiş, farklı karakterleri ön plana taşıyan, oyuncunun farklı özelliklerini de gösteren fotoğraflarla, prodüksiyonlar için sunumlar gerçekleştirirler.

Planlanan ve hayata geçirilmeye hazırlanan bir prodüksiyon için cast direktörleri, ajanslardan oyuncu isterler. Cast direktörlerinin önlerine onlarca hatta yüzlerce fotoğraf gelir. İlk etapta bu fotoğraflar içinden seçimde bulunurlar. Bu aşamayı geçmek için cast fotoğraf çekimi ve headshot fotoğrafı olarak adlandırılan görseller ciddi anlamda büyük önem taşır.

MODA ÇEKİMİ

Moda Çekimi | Kıyafet çekimi | Tekstil Çekimi

Moda çekimi prodüksiyonlarında doğru ışık kullanımıyla detayları fotoğrafa yansıtmak, renkleri birebir görsellere aktarmak önemlidir. Ürünle beraber modelin duruşu da moda çekimi için büyük önem taşır. Bunun için moda çekimi prodüksiyonlarında profesyonel modellerle çalışmak gerekir. prodüksiyonlarımızda renk yönetimleri gerçekleştirerek, doğru aydınlatmayla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

ÜRÜN ÇEKİMİ VE STYLING

Sadece beyaz arka plan üzerinde ve ya dekupeli ürün çekimi görselleriyle değil, farklı zeminler üzerinde ve ürün çekimi kalitesini ön plana çıkaran düzenlemelerle yapılan imaj çekimleriyle de ürünün hikayesi gözler önüne serilir. Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz. Yüksek çözünürlüklü, farklı baskı boyutlarında kullanabileceğiniz, renk yönetimi yapılmış, detayları gözler önüne seren ürün çekimi fotoğraflarını müşterilerimize sunuyoruz.

MÜCEVHER TAKI AKSESUAR ÜRÜN ÇEKİMİ

Mücevher, takı, aksesuar ürün çekimi prodüksiyonlarımızda, renk yönetimleri gerçekleştirerek, doğru aydınlatmayla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

REKLAM TANITIM FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürünlerinizin farklı mecralarda reklam ve tanıtımlarını doğru hedef kitlelere ulaştırma yolunda ürün çekimi prodüksiyonlarımızı profesyonel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

TEKSTİL KUMAŞ ÇEKİMİ

Tekstil ürünlerinde renk yelpazesi çok geniş olduğundan, her bir ürün çekimi görselinin renkleri birbirine yakın tonlar içereceğinden, renk yönetimi uygulamasının başarılı olması zorunludur. % 100 renk kontrolünü sağlayan X-Rite ColorChecker Passport ve Classic kullanarak başladığımız ürün çekimi prodüksiyonlarımızda renk profilleri oluşturuyoruz. Tekstil ürün çekimi görsellerimizi web ve baskıya yönelik ayrı ayrı işliyoruz.

AYAKKABI ÇANTA ÜRÜN ÇEKİMİ

Çanta, ayakkabı ve aksesuar gibi ürün çekimi prodüksiyonlarımızda, renk yönetimleri gerçekleştirerek, doğru aydınlatmayla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Deri ve kumaş gibi malzemelerden üretilen ayakkabı, çanta, kemer ve cüzdanların, doğru ışık kullanımıyla detaylarını fotoğrafa yansıtmak, ürün çekimi prodüksiyonlarında renkleri birebir görsellere aktarmak önemlidir.

MİMARİ MEKAN OTEL ODASI FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Otel, ofis, alış veriş merkezi, işyeri, plaza, restoran, kafe… Bir mekanın en güzel tanıtımı fotoğraflarla olur. Otel çekimi, plaza, ofis, işyeri, fabrika fotoğraf çekimi ihtiyacınız mı var? Perspektif, renkler ve tonlar… Teknik detaylar… Yüksek çözünürlük… Müşterilerinize profesyonel hizmet sunarken, hizmetinizin kalitesini, kaliteli fotoğraflarla sergilemek istiyorsanız, otel çekimi, restoran ve kafe çekimi, işyeri-ofis çekimi, kısaca mekan ve mimari fotoğraf çekimlerimizi profesyonel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

PROFESYONEL ÜRÜN ÇEKİMİ

Profi Stüdyo | Renk Yönetimi | Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürün çekimi prodüksiyonlarında en önemli unsurlardan bir tanesi doğru renktir.
Doğru ayarlarlarla çekimler gerçekleştirilmez ve renk kalibrasyonu yapılmamış profesyonel olmayan bir monitörde dijital düzenlemeler yapılırsa, ürün çekimi görselinin renkleri yanlış olur.

Fotoğraf için Kalibrasyonlu Monitör… Burada devreye profesyonel monitörler girer.
Bu monitörlerin başında da, grafiker ve fotoğrafçılar için en üstün özelliklere sahip monitörleri üreten Eizo markası gelir.

Eizo Monitör… Fotoğraf çekimlerimizde, ön izlemelerimizi Eizo ColorEdge CX241 24″ (61cm) Hardware Calibration LCD Monitor‘de gerçekleştirerek yapıyor ve Eizo ColorEdge CG318-4K 31.1″ (79cm) Hardware Calibration LCD Monitorde işliyoruz. Eizo CG serisi monitörler dahili kalibrasyon sensörüyle otomatik olarak kalibrasyonu yapar ve günceller.

Doğru Renk Yönetimi… % 100 renk kontrolünü sağlayan X-Rite ColorChecker Passport veX-Rite ColorChecker Classic kullanıyoruz. Sadece beyaz ayarı yapmıyoruz. Tüm renklerin doğru kontrollerini sağlıyoruz ve referans renk profili oluşturuyoruz.

Renk yönetimi uygulayarak çektiğimiz, (ISO 3664: 2009 normlarına uygunluk belgesine sahip, d50 5000 kelvin değerinde, yapılan ölçüm sonuçlarına göre fiziki olarak yerleştirilmiş Just daylight floresan ışık tüpleriyle aydınlatmasını sağladığımız ortamda) Eizo ColorEdge CG318-4K 31.1″ (79cm) Hardware Calibration LCD Monitor’de işlediğimiz yüksek çözünürlük ve boyutlardaki fotoğraflarımızı, dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz. WEB için sRGB, baskı için CMYK yönetimi uyguluyoruz.

Birlikte çalışmamız ve isteklerinizi gerçekleştirmemiz için tanışıp arzunuzu dinlememiz yeterli.

| Ürün Çekimi
| Endüstriyel Ürün Çekimi
| Kişisel Fotoğraf Çekimi
| Cast Fotoğraf Çekimi
| Headshot Fotoğrafı
| Mobilya Çekimi
| Mimari ve İç-Dış Mekan
| Reklam & Tanıtım Fotoğraf Çekimi
| Ayakkabı & Çanta Ürün Çekimi
| Mücevher, Takı, Aksesuar Ürün Çekimi
| Tekstil & Kumaş Ürün Çekimi

| Moda Çekimi