Türk Kızılayı E-Ticaret Ürün Çekimi

İnsanlık, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik çerçevesinde çalışan Türk Kızılay’ının, resmi e-ticaret portalı olan www.kizilaymagaza.org.tr’nin ürünlerinin fotoğraf çekimleri Profi Stüdyo tarafından gerçekleştirildi.

‘Proaktif bir kurum olarak afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak’ misyonu ve ‘Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında yanındaki kuruluş olmak’ vizyonu ile hareket eden Türk Kızılay’ı 1868 yılında kurulmuştur.

Giyim, gözlük, kırtasiye, saat, kupa, puzzle, termos, rozet, şapka gibi ürünlerin satıldığı e-ticaret sitesi için hem dekupe ürün çekimi hem de imaj fotoğrafları çekimi yapıldı.

istanbul urun fotografi cekimi

urun fotografi cekimi istanbul

istanbul urun fotograf cekimi

urun fotograf cekimi istanbul

istanbul profesyonel fotograf cekimi

istanbul urun cekimi

urun fotografcisi istanbul

urun cekimi istanbul

urun cekimi istanbul urun fotografcisi

 sapka urun cekimi

11 Haziran 1868 tarihinde “Osmanlı Yaralı ve Hasta Askerlere Yardım Cemiyeti” adıyla kurulan Kızılay, 1877’de “Osmanlı Hilali Ahmer Cemiyeti”,  1923’de “Türkiye Hilaliahmer Cemiyeti”,
1935’te “Türkiye Kızılay Cemiyeti” ve 1947’de “Türkiye Kızılay Derneği” adını almıştır. Kuruluşa “KIZILAY” adını büyük önder Atatürk vermiştir.

urun cekimi tisort

urun cekimi saat

Kızılay’ın alameti, beyaz zemin üzerinde karşıdan bakarken sola doğru açık kırmızı “ay” dır. Yalnız Kızılay bayrağında “ay”ın açık yüzü bayrak direğinin tersine doğrudur.

 

Ürün Fotoğraf Çekimi | Profi Stüdyo

Kızılay alameti, Devletler Hukuku’nun ilgi hükümleri gereğince, savaş zamanında silahlı kuvvetlerin sağlık servisleri ile o hükümlerin belirlediği kişi ve kuruluşlar için “koruyucu ve belirtici işaret” olarak kabul edilmiştir. Bunlar dışında kalan hiçbir kişi, kurul ve kurum, savaşta tarafsızlık ve dokunulmazlık timsali olan bu işareti kullanamaz.

usb bellek urun fotograf cekimi

usb bellek urun cekimi

Kızılay’ın amacı, her nerede görülür ise hiçbir ayrım yapmaksızın insanın acısını önlemeye veya hafifletmeye çalışmak, insanın hayatını ve sağlığını korumak, onun kişiliğine saygı gösterilmesini sağlamak ve insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı, dostluğu saygıyı, işbirliğini ve sürekli barışı getirmeye uğraşmaktır. Kızılay ihtiyaç anında dayanışmanın,ıstırap anında eşitliğin, savaşın en kızgın anında insancıllığın, tarafsızlığın ve barışın simgesidir.

Kızılay, Uluslararası Kızılay-Kızılhaç Topluluğu’nun temel ilkelerini paylaşır. Bunlar; insanlık, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik ilkeleridir.

urun fotografi cekimi usb bellek

 Kızılay, tüzel kişiliğe sahip, özel hukuk hükümlerine tâbi, kâr amacı gütmeyen, yardım ve hizmetleri karşılıksız olan ve kamu yararına çalışan bir gönüllü sosyal hizmet kuruluşudur.

urun fotografi cekimi turk kızılayi

urun fotografi cekimi sapka

urun fotografi cekimi saat

urun fotografi cekimi kalem

urun fotografi cekimi kalem kutusu

urun fotografi cekimi duvar saati

urun fotografı cekimi kızılay

urun fotograf cekimi

urun fotograf cekimi usb bellek

urun fotograf cekimi tükenmez kalem

urun fotograf cekimi turk kızılayi

urun fotograf cekimi sapka

urun fotograf cekimi rozet

urun fotograf cekimi puzzle

urun fotograf cekimi kızılay

urun fotograf cekimi kalem

urun fotograf cekimi duvar saati

urun cekimi

urun cekimi usb bellek

urun cekimi turk kızılayi

urun cekimi sapka

urun cekimi puzzle

urun cekimi kupa

urun cekimi kıyafet

urun cekimi kalem

urun cekimi kalem kutusu

urun cekimi giyim

urun cekimi duvar saati

urun cekimi bardak

turk kizilayi urun cekimi

tisort urun cekimi

tekstil urun cekimi

kıyafet urun cekimi

giyim urun cekimi

İlgili Mesajlar

Yorumlara kapalı.