Ürün Katalog Fotoğraf Çekimi | Zehnder Group Radyatör

İklimlendirme sektörünün lider markası İsviçreli Zehnder Group radyatörlerinin fotoğraf çekimleri Profi Stüdyo’da yapıldı.

İklimlendirme sektörünün dünyadaki en büyük şirketleri arasında yar alan Zehnder Group’un birbirinden farklı renklerde radyatörleri, 19cm.’den 3 metre yüksekliğe kadar Almanya’da üretiliyor. Derinlikleri 62 mm.’den 156 mm.’ye kadar ulaşan ve sınırsız uzunlukta uygulanabilen Zehnder’in Charleston modeli olarak adlandırdığı radyatörler, 700 farklı renk seçeneği ile pazara sunuluyor.

Ürün Katalog Fotoğraf Çekimi | Zehnder Group Radyatör | Ürün Çekimi

1930 yılında Zehnder tarafından dünyanın ilk çelik radyatörü olarak üretilen Charleston modelinin 700 renk seçeneğinin yanında gümüş iyon kaplama seçeneği de bulunuyor. Gümüş iyon kaplı radyatörler üzerinde bakteri barındırmadığından, hastaneler gibi sağlık kuruluşları tarafından tercih ediliyor.

Ürün Katalog Fotoğraf Çekimi | Zehnder Group Radyatör | Ürün Çekimi

 

Zehnder Group

1895 yılında İsviçre’de kurulan, bisiklet tamirinin yanı sıra daktilo, çamaşır makinesi, dikiş makinesi ve motosiklet tamiri ile başlayan Zehnder ailesinin serüveni dökme demir radyatörlerin yerine geçmiş olan ilk borudan mamul radyatörün üretilmesiyle devam etti. Bu ürünün patent haklarının sona ermesi üzerine Zehnder ailesi, düz ısıtma panellerini ilk kez pazara sunarak yeni bir başarı yakaladı ve üretimini çeşitlendirdi. 1980 yılında ilk Havlu Radyatörü üreten ve pazara sunan Zehnder Group, 1984’te kurumsal bir şirket haline geldi. Özel radyatörlerde Avrupa pazarının lideri konumuna gelen Zehnder Group, özellikle multi-column radyatör (Charleston) ile Almanya ve Fransa pazarının hala %50’sine hâkimdir. Her yıl verilen ‘Red Dot’ tasarım ödüllerinde ‘Runtal’ Markası ile birleşmesi itibariyle sürekli ödül almaktadır. Genişlemek için Isıtmadan sonra konforlu ev iklimlendirme sistemlerinde Stock-Air’i satın alarak bu pazarda da liderliği yakalamıştır. Freshman’ı satın alarak, endüstriyel tesisler için hava filtreleme ve temiz hava üretimi ile ilgili bir adım daha attı ve genişledi. Greenwood’u satın alarak havalandırma, hava pompalama sistemleri, ısı yalıtım ve koruma sistemleri konusunda da genişledi. Grup 2006 yılında Sanpan A.Ş/Manisa fabrikalarını satın alarak Türkiye pazarına da girmiştir. Zehnder Group akıllı ürün ve ısıtma, soğutma, hava temizleme ve sirkülasyonu için sistem çözümleri ile gelişmeye devam etmekte, tüm yaşam alanları için tasarım, yenilik, çevre bilinci konusunda çalışma yapmaktadır. Grup bünyesinde bulundurduğu tüm iklimlendirme ürün ve sistemlerinde Avrupada pazar lideridir.

 

Ürün Katalog Fotoğraf Çekimi | Zehnder Group Radyatör | Ürün Çekimi

 

Ürün Katalog Fotoğraf Çekimi | Zehnder Group Radyatör | Ürün Çekimi

 

İlgili Mesajlar

Yorumlara kapalı.